Turaidas
muzejrezervāts

Aicina darbā galveno speciālistu Izglītojošā darba un komunikācijas daļā

Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis – Turaidas muzejrezervāts Konkursa kārtībā aicina darbā Galveno speciālistu/-i muzejpedagogu Izglītojošā darba un komunikācijas daļā

( summētais darba laiks)

 Darba pienākumi:
  1. Veikt apmeklētāju apkalpošanu Turaidas muzejrezervāta Apmeklētāju centrā.
  2. Vadīt ekskursijas Turaidas muzejrezervātā.
  3. Vadīt muzejrezervāta izglītojošās programmas. Atbildēt par to sagatavošanu, kvalitāti, īstenošanu un popularizēšanu.
  4. Izstrādāt Turaidas muzejrezervāta misijai, vīzijai un mērķiem atbilstošus izglītojošā darba projektus iesniegšanai atbilstošās institūcijās finansējuma piesaistīšanai, atbildēt par projektu īstenošanu.
  5. Organizēt un vadīt izglītojošus pasākumus, kas nodrošina Turaidas muzejrezervāta piedāvājuma popularizēšanu un muzejrezervāta atpazīstamību. Piedalīties konferenču organizēšanā, sniegt konsultācijas un veikt citus izglītojošus darbus kultūras mantojuma popularizēšanā.
 Prasības pretendentiem:
  • Svešvalodas zināšanas augstākajā līmenī (angļu, krievu vai vācu), par priekšrocību tiks uzskatīts papildus svešvalodu zināšanas;
  • Otrā līmeņa profesionālā augstākā /akadēmiskā izglītība humanitārajās zinībās vai kultūras menedžmentā;
  • Vēlama darba pieredze klientu/apmeklētāju apkalpošanā;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas;
  • Spēja radoši un elastīgi strādāt komandā;
  • Datorprasmes MS Office vidē.
Piedāvājam:
  • Stabilu darbu un atalgojumu, sociālās garantijas;
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas.
Pieteikšanās termiņš līdz 2014. gada 9.oktobrim plkst. 16.00. Lūdzam iesniegt CV un pieteikuma vēstuli, ar norādi „Galvenā speciālista muzejpedagoga vakance”, sūtot to elektroniski uz e-pastu: personaldala.tmr@apollo.lv vai iesniedzot personīgi Turaidas muzejrezervātā. Adrese: Turaidas iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150. Papildus informācija: tālr. 67971402.
    Aktuāli, Jaunumi

Turaidas muzejrezervāts