Turaidas
muzejrezervāts

Aicinām darbā restaurācijas darbu vadītāju

Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis-Turaidas muzejrezervāts konkursa kārtībā aicina darbā RESTAURĀCIJAS DARBU VADĪTĀJU

Darba pamatpienākumi:
  • Plānot, vadīt, koordinēt un nodrošināt vēsturisko ēku tehniskā stāvokļa izpēti, konservācijas, restaurācijas, atjaunošanas un uzturēšanas procesus, nodrošinot muzejrezervāta kultūras pieminekļu saglabāšanu
  • Izstrādāt konservācijas/restaurācijas/atjaunošanas/ uzturēšanas darbu tāmes
  • Sagatavot tehniskās specifikācijas konservācijas/restaurācijas/atjaunošanas/ uzturēšanas darbu veikšanai
  • Uzturēt darbu izpildi atbilstoši kvalitātes un darba drošības prasībām
  • Sagatavot un kontrolēt konservācijas/restaurācijas/atjaunošanas/ uzturēšanas dokumentāciju
  • Veikt darbam nepieciešamo materiālu, iekārtu, instrumentu pasūtīšanu un nodrošināt to racionālu izmantošanu
Prasības pretendentiem:
  • Otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība būvniecībā
  • Trīs gadu profesionālā pieredze būvniecībā/restaurācijā
  • Pārzināt būvniecību un kultūras pieminekļu aizsardzību reglamentējošos normatīvos dokumentus un prasmes tos pielietot ikdienas darbā
  • Latvijas Būvinženieru savienības sertifikāts vērtējams kā priekšrocība
  • Spēja analītiski domāt, patstāvīgi rast risinājumus, pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros un uzņemties atbildību par padarīto
    • Prasme strādāt gan komandā, gan individuāli
    • Datorprasmes MS Office vidē un profesionālu programmatūru- AutoCAD
Piedāvājam:
  • Radošu un atbildīgu darbu
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas
Pieteikšanās termiņš līdz 2015. gada 8.maijam. Lūdzam iesniegt CV un pieteikuma vēstuli, ar norādi „Restaurācijas darbu vadītāja vakance”, sūtot to elektroniski uz e-pastu: ivonna.deisone@turaida-muzejs.lv vai iesniedzot personīgi Turaidas muzejrezervātā, adrese: Turaidas iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150. Papildus informācija: tālr. 67971402.
    Aktuāli, Jaunumi

Turaidas muzejrezervāts