Lielā talka Turaidā

Sestdien, 25. aprīlī, visā Latvijā noris Lielā talka, kuras ideja balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, veicinot saliedētību, pozitīvismu sabiedrībā un labi padarīta darba sajūtu.

Turaidas muzejrezervāts aktīvi atbalsta talkas ideju un aicina plkst. 10.00 pulcēties visus interesentus pie muzejrezervāta ieejas, lai kopā ar muzejrezervāta darbiniekiem, Turaidas aktīvajiem iedzīvotājiem, pensionāru kluba „Turaidieši” dalībniekiem piedalītos pameža tīrīšanā Turaidas muižas saimnieciskā centra teritorijā un fabulista Pērsieša (bijušais Turaidas pagasta rakstvedis) un citu sabiedrībā zināmu personību kapavietu sakopšanā Turaidas kapsētā.

Projekta „Lielā talka” mērķis ir līdz 2018. gadam, Latvijas 100. dzimšanas dienai, padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē - dodot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt.

Aktuāli, Jaunumi