20. jūnijā – Aicinām gatavoties svētkiem akcijā “Vīsim ozola vītni saulgriežiem!”

Gatavojoties starptautiskā folkloras festivāla „Baltica 2018” noslēgumam – vasaras saulgriežu svētkiem Turaidā, 20.jūnijā no plkst.18.00 līdz 20.30 Turaidas muzejrezervātā ikviens aicināts piedalīties ielīgošanas pasākumā – akcijā „Vīsim ozolu vītni saulgriežiem!”.

Kopā ar Siguldas folkloras kopas „Senleja”, tradīciju kopas „Silavoti” dalībniekiem un Turaidas muzejrezervāta darbiniekiem jau piekto gadu pēc kārtas interesenti varēs līgot, iet Jāņu rotaļās un kopīgi vīt 90 metrus garu ozola zaru viju, ar ko vasaras saulgriežu svētkos, 21.jūnijā Turaidā uguns rituāla laikā pušķot lielo Jāņu ugunskuru. Dalība – bez maksas.

Īpaši aizsargājamā kultūras piemineklī-Turaidas muzejrezervātā (turpmāk-muzejrezervāts) notiekošajos pasākumos var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Pasākumu fotoattēli un video var tikt izvietoti muzejrezervāta tīmekļa vietnē www.turaida-muzejs.lv un muzejrezervāta kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter, Vimeo un Instagram.

Personas datu pārzinis: Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis-Turaidas muzejrezervāts, juridiskā adrese Turaidas iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt muzejrezervāta tīmekļa vietnes www.turaida-muzejs.lv sadaļā „Muzejrezervāts” – “Dokumenti” – „ Informācija par personas datu apstrādi Īpaši aizsargājamā kultūras piemineklī - Turaidas muzejrezervātā”.

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi