Siguldas Mākslu skolas “Baltais Flīģelis” audzēkņu plenēra izstāde

Maijā, gatavojoties Siguldas novada mākslinieka Voldemāra Gudovska 90. dzimšanas dienai, Siguldas Mākslu skolas "Baltais Flīģelis" audzēkņi plenērā Turaidā akvareļu tehnikā gleznoja Turaida vēsturiskā centra skaistos skatus, iepriekš iedvesmojoties no izcilā mākslinieka Voldemāra Gudovska akvareļiem. Turaidā 14. jūlijā, atklājot izstādi "Voldemārs Gudovskis. Akvareļi", kā īpašs sveiciens no topošās mākslinieku paaudzes tiks eksponēti jauniešu plenēra darbi Turaidas muižas pārvaldnieka jaunās dzīvojamās mājas vestibilā. Ar Siguldas Mākslu skolas "Baltais Flīģelis" audzēkņu plenēra darbiem no 17. jūlija līdz 31. augustam  varēs iepazīties katru dienu no 9.00 līdz 20.00 Turaidas muzejrezervāta Apmeklētāju centrā.

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi