Turaidā Meteņi nosvinēti. Fotogalerija

Sestdien,16. februārī, lieliskā saulainā dienā Turaidā kopā ar Siguldas folkloras kopas "Senleja" maskotajiem ļaudīm tika svinēti Meteņi - atvadas no ziemas.

Patiešām laiks bija silti pavasarīgs, tāpēc visi svētku dalībnieki dalījās priekā gan darinot maskas masku darbnīcā, gan nogaršojot senlejiešu ceptos slokatņus, gan lielot sevi un savu pagastu, gan skatot Ziemas un Pavasara precības, gan meklējot Laimes pogu, gan baudot gardo Meteņdienas miežu putru, gan dzenot kurmjus, gan šūpojot bērnus kupenās, gan, protams, dziedot un dancojot.

Laika meti uz pavasari ir iepgriezti. Lai visiem veicas darbos! Tiekamies nākamajos gadskārtu svētkos Turaidā - 22. aprīlī plkst. 14.30 - kad svinēsim Lieldienas!

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi