Turaidas muzejrezervāta darba laiks Lieldienu brīvdienās

Turaidas muzejrezervāts Lieldienu brīvdienās – 6., 7., 8., 9. aprīlī  - atvērts katru dienu no 10.00 līdz 17.00 Papildus atvērtajām ekspozīcijām Turaidas pils Rietumu korpusā un pils Galvenajā tornī, muižas pārvaldnieka jaunās dzīvojamās mājas izstāžu zālē apskatāma gaisa balona pilota Gunāra Dukštes fotogrāfiju izstāde „Māksla dabā”. Turaidas baznīcā notiek dievkalpojumi: 6. aprīlī plkst. 11.00 Lielās Piektdienas dievkalpojums 7. aprīlī plkst. 22.30 Klusās sestdienas nakts dievkalpojums. Piedalās Turaidas draudzes koris, vadītājs Vilnis Daņiļēvičs 8. aprīlī plkst. 11.00 Lieldienu dievkalpojums. Piedalās Turaidas draudzes koris, vadītājs Vilnis Daņiļēvičs Dievkalpojumus vada Turaidas evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Didzis Seržāns. Pirms un pēc dievkalpojumiem Turaidas baznīcā apskatāma ekspozīcija „Turaidas baznīcas un draudzes vēsture”. 9. aprīlī plkst. 14.30 - Turaidas muzejrezervātā Lieldienu svētki visai ģimenei „Kas to Lieldienu šūpināja?” laukumā pie muižas kalpotāju mājas.
    Aktuāli