Turaidas muzejrezervāta darba laiks maija brīvdienās

Turaidas muzejrezervāts atvērts maija brīvdienās - 1., 4., 5. 6. maijā - katru dienu no 9.00 līdz 20.00 Katru dienu no 10.00 līdz 18.00 atvērtas vairāk kā 30 ekspozīcijas Turaidas pilī, baznīcā, dārznieka mājā, muižas saimnieciskā apbūves centra ēkās-pieminekļos. 1. maijā no 13.00 - 16.00 Turaidas muzejrezervāta notiek vasaras tūrisma sezonas atklāšanas svētki "Viss notiek!", kuru laikā sadarbībā ar Vidzemes tūrisma asociāciju piedalās Vidzemes amatnieki un tūrisma pakalpojumu sniedzēji, stāstot par savu piedāvājumu vasaras sezonā. Darbosies darbnīcas bērniem kopā ar Jušu ģimeni, būs amatnieku tirdziņš, kā arī grupas "Tutti frutti" koncerts "Drīz ziedēs ievas Siguldā". 1. maijā, atklājot sezonu, īpaša dāvana muzejrezervāta apmeklētājiem -  akcija - atlaides ieejas biļetēm!
    Aktuāli