Satiksmes ierobežojumi Turaidā SEB Latvijas kalnu divriteņu maratona laikā

Šo svētdien, 13. maijā, Siguldā norisināsies „SEB Latvijas kalnu divriteņu maratona 2.posms”. Lai pasākuma laikā nodrošinātu sabiedrisko kārtību un drošību, pasākuma organizatori veiks satiksmes ierobežošanu Gaujas kalna posmā starp Siguldu un Turaidu. Satiksme tiks slēgta: No plkst.11.50 – 12.20 Turaidas iela (autoceļš P8) posmā Gaujas tilts – Turaida – restorāns „Kungu rija”; No plkst.13.20 – 14.00 Turaidas iela (autoceļš P8) posmā Gaujas tilts – Turaida – Turaidas kapi. No plkst.14.30 – 16.30 Gaujas iela posmā no Gaujas tilta (ieskaitot) līdz Raiņa ielas un Cēsu ielas krustojumam (Siguldas kalns). Pirms un pēc ceļa posma slēgšanas satiksme tiks ierobežota. Satiksme tiks ierobežota: No plkst.12.00 – 17.00 uz Siguldas – Inciema ceļa (autoceļš P8) posmā no Turaidas līdz Turaidas skolai. Aicinām Turaidas muzejrezervāta apmeklētājus no Rīgas uz Turaidu braukt, izmantojot Valmieras šoseju, braucot caur Raganu! Sīkāka informācija par satiksmes ierobežojumiem Siguldā iegūstama Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, tālrunis: 67971335. Siguldas novada Pašvaldības policijas tālrunis: 26160288. Sacensību rīkotāju vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Aktuāli