Turaidas muzejrezervāta karte-ceļvedis jau desmit valodās

Katru gadu Turaidas muzejrezervātu apmeklē viesi no vairāk nekā 70 dažādām pasaules valstīm. Informācija apmeklētājiem gan ekspozīcijās, gan iespieddarbos tiek piedāvāta 4 valodās – latviešu, angļu, krievu un vācu. Ikvienam interesentam muzejrezervāta kasē ir iespēja iegādāties karti-ceļvedi, kurā apskatāma teritorijas karte ar ēkām-pieminekļiem, brīvdabas ekspozīcijām un īsiem aprakstiem par telpās iekārtotajām ekspozīcijām Turaidas pilī, baznīcā un muižas saimnieciskā centra ēkās.Sekojot līdzi mērķauditorijas pieaugumam un pieprasījumam pēc kartēm-ceļvežiem, šajā gadā Turaidas muzejrezervāts sagatavojis un izdevis muzeja karti-ceļvedi vēl 6 valodās – itāļu, spāņu, franču, poļu, lietuviešu un igauņu. Nu jau desmit valodās pieejamo karti-ceļvedi ikviens muzejrezervāta apmeklētājs var iegādāties muzeja Apmeklētāju centrā un kļūt pats sev par gidu, iepazīstot muzejrezervāta plašo piedāvājumu.
Gunta Zaķīte TMR Apmeklētāju centra vadītāja
    Aktuāli