Izstāde “Sateseles pilskalna stāsts” – Siguldas novada bibliotēkā

Turaidas muzejrezervāta ceļojošā izstāde „Sateseles pilskalna stāsts” Siguldas novada domes kultūras un izglītības finansiāli atbalstītā projekta "Kaujai pie Sateseles - 800" ietvaros šī gada pavasarī tika eksponēta Siguldas novada skolās un arī šobrīd turpina iepazīstināt Siguldas iedzīvotājus ar novada seno iedzīvotāju – Gaujas lībiešu kultūrvēsturisko mantojumu. Izstāde augustā apskatāma Siguldas novada bibliotēkas telpās bibliotēkas darba laikā. Ar to iepazinušies arī „Velobrauciena pa bibliotēkām 2012” dalībnieki - 107 bibliotekāri un viņu atbalstītāji no 24 valstīm: Somijas, Spānijas, Serbijas, Norvēģijas, Taivānas, Ukrainas, Vācijas, Rumānijas, Zviedrijas, ASV, Dānijas, Arābu Emirātiem, Beļģijas, Baltkrievijas, Francijas, Mongolijas, Jaunzēlandes, Krievijas, Kanādas, Lielbritānijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Indijas. Brauciena laikā caur Baltijas valstīm no Viļņas līdz Tallinai 31. jūlijā viņi apmeklēja arī Siguldas novada bibliotēku.
Izstāde „Sateseles pilskalna stāsts” Siguldas novada bibliotēkā būs apskatāma līdz 1. septembrim. Ligita Beitiņa TMR galvenā speciāliste
    Aktuāli, Jaunumi