Satiksmes ierobežojumi Turaidā 2. septembrī Vienības velobrauciena laikā

Septembra pirmajā svētdienā, 2. septembrī, Siguldā norisināsies 22. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens. Pasākuma laikā paredzēti satiksmes ierobežojumi. SATIKSMEI SLĒGTS: • No plkst. 12.20 – 16.20 autoceļš P8 Inciems – Sigulda ceļa posmā Turaidas kalns - Gaujas senieleja - Siguldas kalns • No plkst. 13.00 – 16.00 autoceļš P7 ceļa posmā Ragana – Turaida. No Turaidas iespējama izbraukšana Inciema virzienā. • No plkst. 13.30 – 16.00 – autoceļš A3 (Valmieras šoseja) ceļa posmā „Sēnīte” – Ragana virzienā uz Valmieru. Jāņem vērā, ka no plkst.11:00-11:20 un no plkst. 12:20-16:20 – slēgts Siguldas Cēsu un Raiņa ielas krustojums (Siguldas kalns), kas ļaus iespēju no Siguldas puses iebraukt Turaidā. 2. septembrī arī citviet Siguldas pilsētā un uz Vidzemes šosejas būs ievērojami satiksmes ierobežojumi. Sīkāku informāciju par tiem var gūt www.sigulda.lv. Sacensību rīkotāji atvainojas autobraucējiem un tūristiem par sagādātajām neērtībām. Neraugoties uz sporta sacensībām, Turaidas muzejrezervāts atvērts katru dienu no 9.00 līdz 20.00 un aicina visus atbalstītājus un arī  22. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciena dalībniekus svētdien apmeklēt muzeju!

Aktuāli, Jaunumi