Ieejas maksa ziemas sezonā no 2012. gada 1. novembra līdz 2013. gada 30. aprīlim

Ieejas maksa Ls 2.00 Pensionāriem Ls 1.50 Pilna laika dienas nodaļas studentiem un ārvalstu studentiem (uzrādot ISIC karti) Ls 1.00 Skolēniem Ls 0.50 Personām ar III grupas Invaliditāti  Ls 0.20 Ģimenes biļete: 2 pieaugušie ar 2 un vairāk skolas vecuma bērniem Ls 4,50 1 pieaugušais ar 2 un vairāk skolas vecuma bērniem Ls 2,50 Tradicionālā kultūras mantojuma un muižas amatu demonstrējuma apmeklējums (izglītojošās programmas „Turaidas Roze jeb septiņu lakatu noslēpums” dalībniekiem un apmeklētājiem, kuri izmanto tikai SIA „Turaidas staļļi”, IU „Smēde” un SIA „V.G.V.” pakalpojumus )          Ls 0,80 Ekskursijas un izglītojošās programmas Pārskata ekskursija muzeja speciālista pavadībā (1,5-2 st., grupā ne vairāk kā 30 cilvēki) Latviešu valodā Ls 15,00 Svešvalodā Ls 25,00 Skolēnu grupām Ls 10,00 Tematiska ekskursija muzeja speciālista pavadībā (30-40 min., grupā ne vairāk kā 30 cilvēki) Latviešu valodā Ls 5,00 Svešvalodā Ls 10,00 Skolēnu grupām latviešu un krievu valodā Ls 5,00 Izglītojošās programmas Programma „Ciemos pie Turaidas fogta” Pieaugušo grupām Ls 47,00 Skolēnu grupām Ls 25,00 Studentu grupām Ls 35,00 Programma „No kā būvēta Turaidas pils” Ls 25,00 Programma „Ienāc tautasdziesmu pasaulē” Ls 18,50 Programma „Uzvārdu došana Vidzemē” Ls 25,00 Programma „Orientēšanās spēle - Tūkstošgades stāsts” Ls 21,00 Programma „Turaidas Roze jeb septiņu lakatu noslēpums” Ls 35,00 Programma „Ko lems likteņa zirgs?” Ls 25,00 Citi pakalpojumi Kultūrvides izmantošana kultūras, sporta, tūrisma u.c. sadarbības pasākumu organizēšanai – 1 kv.m/vienā pasākumā Ls 0,09 Filmēšana un fotografēšana muzeja pastāvīgajās ekspozīcijās un izstādēs komerciālām vajadzībām saskaņojama ar muzejrezervāta vadību Bezmaksas ieeja: • Pirmskolas vecuma bērniem; • Skolotājiem, kas pavada pirmskolas vecuma bērnu grupu un skolēnu grupu (grupā vismaz 10 bērni vai skolēni); • IBāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, dienas aprūpes centra, krīzes centra un internātskolas audzēkņiem kā arī psihosociālās rehabilitācijas centra audzēkņiem un tos pavadošām personām (uzrādot statusu apliecinošu dokumentu); • Latvijas muzeju darbiniekiem (uzrādot apliecību); • Baltijas jūras piļu muzeju asociācijas un Starptautiskās muzeju padomes (ICOM) biedriem (uzrādot biedra karti); • Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, kas atspoguļo muzeja norises ( uzrādot preses karti); • Grupas (ne mazāk par 20 apmeklētājiem) vaditājam (gidam); • Turaidas draudzes locekļiem dievkalpojumu dienā; • Tūristu grupu pavadošajam gidiem, ja grupā ir ne mazāk kā 20 tūristu; • Jaunlaulātajiem un viņu vedējiem kāzu dienā, apmeklējot Turaidas Rozes piemiņas vietu.
    Aktuāli, Jaunumi