Turaidā viesojas Krievijas lauksaimniecības un konsultāciju dienesta speciālisti

Turaidas muzejrezervātā 14. novembrī viesojās Krievijas lauksaimniecības un konsultāciju dienestu speciālisti no dažādiem apgabaliem – Karēlijas, Altaja, Pleskavas, Tveras, Sanktpēterburgas, Maskavas, kā arī no Veļikij Novgorod.  Viesu delegācija Latvijā uzturas, lai apgūtu Latvijas pieredzi lauksaimniecības attīstības pasākumu īstenošanā un uzņēmējdarbības dažādošanā lauku reģionos. Viena no jomām, kas izraisījusi Krievijas speciālistu interesi ir lauku tūrisms un tā iespējas lauku iedzīvotājiem iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Turaidas muzejrezervātā delegācija tikās ar muzejrezervāta direktori Annu Jurkāni, kura klātesošos iepazīstināja ar muzejrezervāta izveidi un tā nozīmi Turaidas vēsturiskā centra tūkstošgades mantojuma izpētē, saglabāšanā un popularizēšanā. Pēc tam, kad viesi bija saņēmuši atbildes uz interesējošajiem jautājumiem, delegācija devās klātienē iepazīties ar Turaidas muzejrezervāta piedāvājumu apmeklētājiem.

Aktuāli, Jaunumi

Krievijas lauksaimniecības un konsultāciju dienestu speciālisti Turaidas muzejrezervātā