13. janvāris – Turaidas muzejrezervāta atbalsta biedrības Zvaigznes dienas pasākums

Ik gadu laikā, kas saistīts ar Zvaigznes dienu, Turaidas muzejrezervāta atbalsta biedrība pulcējas muzejā, lai kopīgi atskatītos uz paveikto aizgājušajā gadā un izvērtētu nākamā gada darbības prioritātes. Aicinām piedalīties Turaidas muzejrezervāta atbalsta biedrības jau esošos biedrus un interesentus, kas vēlas ar savu devumu iesaistīties biedrības darbā.

2013. gada Zvaigznes dienas pasākums notiks 13. janvārī pulksten 14:00.

Programma

Plkst. 14.00 – „Ko lems līvu Likteņzirgs?” – līvu dzīves gudrību izzināšana un iepazīšanās ar sudraba rotu un monētu katalogu „Krimuldas Raganas depozīts”. Turaidas muižas dārznieka mājā Plkst. 14.30 – Turaidas muzejrezervāta atbalsta biedrības pilnsapulce. Turaidas muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamā mājā Darba kārtībā:
  • Turaidas muzejrezervāta atbalsta biedrības valdes priekšsēdētājas Ilzes Krastiņas uzruna
  • Turaidas muzejrezervāta direktores Annas Jurkānes uzruna
  • Pārskats par Turaidas muzejrezervāta atbalsta biedrības darbību 2012. gadā
  • Dažādi jautājumi
Plkst. 15.30 – Mūziķa Hardija Madzuļa koncerts Plkst. 16.10 – Sarunas pie kafijas tases
    Aktuāli