Aprīlī pagarināts Turaidas muzejrezervāta darba laiks

Atsaucoties apmeklētāju interesei pavadīt pavasara gaišās pievakares Turaidas muzejrezervātā, no 1. aprīļa par vienu stundu tiek pagarināts Turaidas muzejrezervāta darba laiks. Muzejrezervāta teritorija būs atvērta no plkst. 10.00 līdz plkst. 18:00. Visas ekspozīcijas, kuras atvērtas ziemas sezonā,  būs pieejamas apmeklētājiem līdz 17:00, savukārt muzejrezervāta teritorijā esošais Dainu kalns, Tautasdziesmu parks, Baznīckalns un Turaidas Rozes piemiņas vieta, muižas saimnieciskā centra apbūves daļa un Turaidas mūra pils pagalms apmeklētājiem būs pieejams līdz plkst.  18:00.

Lieldienu brīvdienās 29., 30., 31. martā un 1. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 17.00 atvērta būs arī Turaidas baznīca.

Sākoties vasaras tūrisma sezonai, ar 1. maiju, Turaidas muzejrezervāta  darba laiks būs kā katru gadu vēl garāks – muzejrezervāts būs atvērts no plkst. 9:00 līdz plkst. 20:00.

Lai saņemtu detalizētāku informāciju, lūgums zvanīt pa tālruni 67972376 vai rakstīt uz e-pastu: turaida.muzejs@apollo.lv

Aktuāli, Jaunumi