"Slepeno lietu " klubiņš tiekas ar Turaidas kalēju

Siguldas novada Jaunrades centra „Slepeno lietu” klubiņš viesojas Turaidas muzejrezrevātā

Trešdien, 13. martā Turaidas muzejrezervāts uzņēma puišus no Siguldas novada Jaunrades centra „Slepeno lietu” klubiņa. Muzeju klubiņa dalībnieki apmeklēja ar mērķi satikt kalēju Andri Ščeglovu un iepazīt tuvāk kalēja amatu, kā arī rast idejas savas nākamās profesijas izvēlei. Pēc interesantajām sarunām un kalēja darba rīku izmēģināšanas, puiši devās uz Turaidas pili, kur ekspozīcijās skatāmi seno kalēju darinājumi.

Iespēja satikt kalēju Andri Ščeglovu, uzdot viņam jautājumus par kalēja amata noslēpumiem būs arī 4. aprīlī, kad akcijas „Satiec savu meistaru!” ietvaros Turaidas smēdē tiks gaidīts ikviens interesents.

, ,        Aktuāli, Jaunumi