Pleskavas tūrisma nozares pārstāvju vizīte Turaidā. 17.04.2013.

Pleskavas tūrisma nozares pārstāvji viesojas Turaidas muzejrezervātā

Trešdien, 17. aprīlī, Turaidas muzejrezervātā viesojās Pleskavas tūrisma nozares pārstāvji. Viesi iepazinās ar muzeja piedāvājumu, iespējām noslēgt sadarbības līgumus, kas atvieglo tūrisma grupu apkalpošanu, kā arī apmeklēja Baznīckalnu ar Turaidas Rozes piemiņas vietu, Turaidas mūra pili, kas nākamgad atzīmēs savu astoņsimtgadi, un izbaudīja pavasarīgo Gaujas senielejas ainavu no pils Galvenā torņa skatu laukuma.

No 17. līdz 19. aprīlim notika Pleskavas apgabala tūrisma nozares pārstāvju pieredzes apmaiņas vizīte Siguldā, Rīgā un Jūrmalā, kuru Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) organizēja  kopā ar Latvijas konsulātu Pleskavā. Siguldas novada Tūrisma attīstības aģentūra organizēja iespēju viesiem labāk iepazīt Siguldas novada un Gaujas nacionālā parka tūrisma piedāvājumu gan piedaloties darba seminārā, kas notika viesnīcā „Sigulda”, gan izbraukumos uz konkrētiem tūrisma objektiem, lai tos iepazītu uz vietas.

Aktuāli, Jaunumi