Turaidas muzejrezervāta darba laiks Maija brīvdienās

Maija brīvdienās - 4., 5., 6. maijā Turaidas muzjerezervāts atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 9:00 – 20:00.

Pēc ziemas sezonas apmeklētājiem atkal vērtas ekspozīcijas muižas saimnieciskā centra ēkās – pirti, ratnīcā un smēdē, kā arī muižas pārvaldnieka vecajā dzīvojamajā mājā. Ik dienu atvērta Turaidas senā koka baznīca un ekspozīcija Dārznieka mājā, kas veltīta Gaujas lībiešiem.

Turaidas mūra pilī atvērti visi torņi – Galvenais, Rietumu un Dienvidu, kā arī pārējās telpas, kuru ekspozīcijas vēsta par mūra pils astoņi simti gadu garo vēsturi. Pils pagalmā loku šāvēji sagaida ikvienu interesentu, kas vēlas izmēģināt savu veiklību un acu precizitāti, šaujot ar loku mērķī.

Muzejrezervāta teritorija un takas ir sakoptas, lai uzņemtu tos, kuri prot izbaudīt dabu - priecāties par plaustošajiem pavasara kokiem, klausīties skaņajās putnu balsīs vai vienkārši pilnu krūti ieelpot tīro Turaidas un Gaujas nacionālā parka gaisu.

Jaunums! Apmeklētāju centra pagrabstāvā atvērta jaunā Mr. Biskvīts kafejnīca, kas muzeja viesus sagaida katru dienu ar smaržojošu kafiju, svaigām maizītēm un mājīgu interjeru.

,        Aktuāli, Jaunumi