Atklātnītes ar Turaidas skatiem

Nosūti savu sveicienu ar pastkartīti!

Uzsākot vasaras sezonu, piedāvājam saviem apmeklētājiem jaunu iespēju – nosūtīt sveicienus tieši no Turaidas, uzrakstot pastkartīti Turaidas muzejrezervāta apmeklējuma pirmo emociju iespaidā.

Muzeja Apmeklētāju centrā iespējams iegādāties tikai Turaidā nopērkamas 6 dažādu veidu atklātnītes ar Turaidas muzejrezervāta skatiem, kā arī pastmarkas sūtīšanai uz dažādām pasaules valstīm. Apmeklētāju ērtībai uzstādīta arī īpašā pasta kastīte, no kuras sūtījumi ik dienas tiek nogādāti Siguldas pastā.

Iespēja izmantot tradicionālos pasta pakalpojumus daudziem muzeja apmeklētājiem, it sevišķi jaunākajai paaudzei, liekas ļoti interesanta un pat vēsturiska, jo digitālo iespēju laikmetā arvien retāk tiek sūtītas un saņemtas vēstules, kas rakstītas, izmantojot pildspalvu, un tiek sūtītas pa pastu.

,        Aktuāli, Jaunumi