Turaidas
muzejrezervāts


Turaidā notiks Siguldas novada Dziesmu un deju svētku atsvēte


Lai sveiktu visus Siguldas novada XXV Vispārējo latviešu Dziesmu  un XV Deju svētku dalībniekus un izteiktu pateicību par izcilo sniegumu svētkos, Siguldas novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar Turaidas muzejrezervātu 14. jūlijā plkst. 17.00 aicina visus svētku dalībniekus un Siguldas novada mākslinieku līdzjutējus uz Dziesmu svētku atsvēti Turaidā Dainu kalnā.

Svētku pirmajā daļā Siguldas novada amatiermākslas kolektīvi sniegs priekšnesumus no lielo svētku repertuāra un otrajā daļā visus dalībniekus un koncerta klausītājus priecēs Rīgas „Hāgenskalna muzikanti”.

Koncertā uzstāsies: Siguldas novada Kultūras centra jauktais koris „Spārni”, senioru koris „Gāle”, sieviešu koris „Teiksma” un senioru deju kolektīvs „Sidrabdancis”, Siguldas Valsts ģimnāzijas jauniešu koris „Atvars, Siguldas pagasta Kultūras nama jauktais koris „Sigulda”  un jauniešu deju kolektīvs „Vizbulīte”, Siguldas jauniešu pūtēju orķestris „Sudrabskaņa” un Siguldas pagasta pūtēju orķestris, Allažu pagasta Tautas nama jauniešu deju kolektīvs „Ķimenīte” un vidējās paaudzes deju kolektīvs „Ķimelītis” un Siguldas folkloras kopa „Senleja”.

    Aktuāli  

Turaidas muzejrezervāts