Turaidas muzejrezervāts 2013

Turaidas muzejrezervāts stiprina sadarbību ar Krimuldas novada pašvaldību

Atsaucoties Turaidas muzejrezervāta direktores Annas Jurkānes uzaicinājumam, 8. augustā Turaidas muzejrezervātu apmeklēja Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Guntars Grīnvalds un domes priekšsēdētāja vietniece Liene Jaundžeikare. Tikšanās laikā viesi iepazinās ar Turaidas muzejrezervāta darbību un turpmākajiem attīstības plāniem. Sarunu gaitā tika iezīmēti arī tālākās sadarbības prioritārie jautājumi un G. Grīnvalds izteica ieinteresētību un vēlmi ciešākai sadarbībai starp Krimuldas novada pašvaldību un Turaidas muzejrezervātu.

Turaidas muzejrezervāts ir gatavs konstruktīvai sadarbībai gan ar Krimuldas, gan Siguldas novadu pašvaldībām. Kā zināms, muzejrezervāts atrodas abu pašvaldību administratīvajās teritorijās.

Aktuāli, Jaunumi