Piemiņas brīdis arheologam Jānim Graudonim – foto mirkļi

Godinot arheologu Jāni Graudoni viņa 100. dzimšanas dienā, 27. augustā, notika Piemiņas brīdis viņa atdusas vietā Rīgas I. Meža kapos, ko organizēja Turaidas muzejrezervāts sadarbībā ar Jāņa Graudoņa ģimeni. Jāni Graudoni godināt bija ieradušies liels pulks viņa skolnieku, arheologu, vēsturnieku, zinātnieku, Triju zvaigžņu ordeņa brālības biedri, Latvijas Dabas un pieminekļu aizsardzības biedrības biedri, Rīgas Latviešu biedrības esošie un bijušie vadītāji, Jāņa Graudoņa līdzgaitnieki, radi un draugi. Sirsnīga pateicība visiem, kas piedalījās Piemiņas brīdī un, aizdedzot simboliski savas sirds gaismiņu, vārdos atcerējās un sirsnībā pauda savu cieņu izcilajam Latvijas arheologam Jānim Graudonim.

Aktuāli