Padomju auto parāde Turaidā – foto reportāža

Sestdien, 28. septembrī Turaidas muzejrezervāta apmeklētājiem bija iespēja apskatīt padomju laika automašīnu izstādi, kuru organizēja Antīko automobiļu kluba Padomju Tehnikas nodaļa sadarbībā ar Turaidas muzejrezervātu. Turaidā bija ieradušās ap 40 ekipāžas, kuras interesentiem laipni izrādīja savus "žiguļus", "volgas" un citu marku automašīnas, atbildēja uz jautājumiem un ļāva ikvienam fotografēties pie saviem spēkratiem.

Vislielāko interesi piesaistīja „Latvija RAF 977” un GAZ 69, kā arī daudziem vīriem noritēja spraigas sarunas ar „Žiguļu” īpašniekiem.

Padomju automašīnu izstāde Turaidas muzejrezervātā bija daļa no Antīko automobiļu kluba Padomju Tehnikas sekcijas sezonas noslēguma autobrauciena "Zelta rudens 2013". Antīko automobiļu kluba biedri pateicās Turaidas muzejrezervātam par iespēju iepazīt muzejrezervāta ekspozīcijas un pauda atzinību par ekspozīcju daudzveidību un vēstījumu.

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi