Turaidā talko Swedbank darbinieki

Piektdien, 20.septembrī, talkot Turaidas muzejrezervātā bija ieradušies A/S Swedbank līzinga nodaļas darbinieki no Rīgas. Swedbank kolektīvam talkošana Turaidā jau izvērsusies par tradīciju. Šoreiz talcinieki tika iesaistīti muižas pārvaldnieka vecās dzīvojamās mājas dārza kopšanā, kā arī dāvināja firmas „Fiskar” dārza kopšanas instrumentus. Kā pastāstīja talkas dalībniece Maija Siliņa: „Darbinieku iesaistīšanās talkās, kopējs fizisks darbs un atpūta svaigā gaisā veicina kolektīva saliedētību.”

Pirms darbu uzsākšanas bankas darbinieki muzeja gida pavadībā apskatīja Turaidas muižas pārvaldnieka vecās dzīvojamās mājas ekspozīcijas un iepazinās ar Turaidas muižas saimnieciskā centra vēsturi.

Turaidas muzejrezervāts izsaka pateicību Swedbank darbiniekiem par paveikto darbu, dāvinājumu un interesi par kultūras mantojuma saglabāšanu.

Aktuāli, Jaunumi

Turaidā talko Swedbank darbinieki. Foto Gunta Zaķīte