Adventa laika dievkalpojumi Turaidas baznīcā

Adventa laiks, gaidot Ziemassvētkus, ir tumšākais gada laiks, kad visvairāk meklējam gaismu sevī, izvērtējam, piedodam un gremdējamies pārdomās. Šajā laikā meklējam mieru un līdzsvaru, mīlestību, saskaņu un izlīgšanu ar citiem. Lai sapratnes un labestības pilns šis laiks ikvienam!

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Turaidas baznīcā, kas atrodas Turaidas muzejrezervāta teritorijā un ir arhitektūras piemineklis, katru svētdienu notiks Adventa laika dievkalpojumi, kuros piedalīties aicināts ikviens, kas meklē gaismu un mieru sevī.

Adventa dievkalpojumu laiki Turaidas baznīcā:

1.decembrī plkst.11.00 8. decembrī plkst. 11.0 15. decembrī plkst. 11.00 22.decembrī plkst.11.00 Dievkalpojumus vadīs Turaidas evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Didzis Seržāns. Pirms un pēc dievkalpojuma Turaidas baznīcā ir iespēja iepazīties ar ekspozīciju “Turaidas baznīcas un draudzes vēsture”.
    Aktuāli, Jaunumi