Ziemassvētku koncerts Turaidā

Mākslu skolas “Baltais flīģelis” audzēkņu un skolotāju Ziemassvētku koncerts Turaidā

Laikā, kad gaidām Ziemassvētkus, Turaidas muzejrezervātā 16. decembrī plkst. 15.00 notiks Ziemassvētku koncerts "Ziemas miers", kurā piedalīsies Siguldas Mākslu skolas "Baltais Flīģelis" audzēkņi un viņu skolotāji. Jau vairākus gadus Siguldas un Krimuldas novada iedzīvotājus, īpaši Turaidā dzīvojošos, Ziemassvētku gaidīšanas laikā ar saviem priekšnesumiem priecē jaunie mūziķi, izpildot gan klasiskās Ziemassvētku melodijas, gan mūsdienu autoru darbus. Šajos koncertos, kuros satiekas dažādu paaudžu cilvēki, vienmēr virmo prieks, labestība un sirsnība. Turaidas muzejrezervāts sadarbībā ar Mākslu skolu "Baltais Flīģelis" šajos koncertos sniedz iespēju ikvienam gūt Ziemassvētku sajūtas, mūziku baudot vēsturiskā ēkā - muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamā mājā, kur pirms un pēc koncerta būs iespēja iepazīties ar izstādēm "Skolotājs un arheologs Jānis Graudonis. 1913 - 2005" un "Krāsns podiņi - senlaiku bilžu enciklopēdija". Laipni aicināti! Ieeja bez maksas.

Aktuāli, Jaunumi