Korejas tūrisma kompāniju pārstāves iepazīstas ar Turaidas muzejrezervātu

Otrdienas rītā Turaidas muzejrezervātu apmeklēja divas tūrisma kompāniju pārstāves no Korejas no tūrisma firmām HanaTour un Baikaltour , lai iepazītos klātienē ar muzeja piedāvājumu, kuru iekļaus nākamo grupu tūrisma maršrutā. Kopā ar Korejas pārstāvēm ieradās arī muzejrezervāta ilggadīgās sadarbības tūrisma kompānijas „Lithuanian Tours” pārstāve, kura pavada korejietes iepazīšanās tūrē pa Baltijas valstīm.

Vizītes laikā notika sarunas par turpmāko, kā arī tika apspriestas sadarbības iespējas muzejrezervāta kartes – ceļveža tulkojuma sagatavošanā korejiešu valodā.

Muzejrezervāta iepriekšējo gadu statistika atspoguļo stabilu korejiešu apmeklētāju skaita pieaugumu, īpaši jāatzīmē, ka vairums ierodas kopā ar tūrisma kompāniju organizētām grupām.

Aktuāli, Jaunumi