Turaidas muzejrezervāts ziemas sezonā no 1. novembra atvērts 10.00 – 17.00

Turaidas muzejrezervāts ziemas sezonā no 1. novembra līdz 31. martam atvērts katra dienu arī brīvdienās un svētku dienās  no 10.00 līdz 17.00. Ziemas sezonā tiek piedāvāts iepazīties ar brīvdabas ekspozīcijām muzejrzervāta teritorijā, kā arī ir atvērtas ekspozīcijas Turaidas mūra pils Rietumu korpusā un pils Galvenajā tornī.

Arī ziemas sezonā muzejrezervāts piedāvā iepazīt Turaidas vēsturisko centru gida pavadībā (ekskursijas latviešu, krievu, angļu vai vācu valodā), kā arī izzināt vēsturi, piedaloties interaktīvās programmās „Ciemos pie Turaidas fogta”, „Uzvārdu došana Vidzemē”, „Ko lems līvu likteņa zirgs?”, orientēšanās spēlē „Tūkstošgades stāsts”, „Ziemassvētki Turaidas muižā”, kā arī aicina dzimšanas dienā vai kāzu dienā viesoties pie Turaidas pils pārvaldnieka.

Aktuāli, Jaunumi