Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis-Turaidas muzejrezervāts konkursa kārtībā aicina darbā JURISKONSULTU/-I

Darba pamatpienākumi:
  • Izstrādāt ar Turaidas muzejrezervāta darbību saistītus ārējo normatīvo aktu projektus un iekšējos normatīvos aktus, veikt šo aktu uzraudzību, aktualizēt un organizēt izmaiņu iestrādāšanu tajos.
  • Saskaņot un novērtēt citu struktūrvienību (darbinieku) izstrādāto iekšējo normatīvo aktu juridisko pamatojumu, to atbilstību LR normatīvajiem aktiem.
  • Izstrādāt un saskaņot līgumu projektus un citus dokumentus, t.sk. publisko iepirkumu dokumentāciju.
  • Līdzdarboties informācijas apritē un iekšējās kontroles sistēmas uzturēšanā.
  • Konsultēt par valsts pārvaldes un kultūras mantojuma saglabāšanas problēmu juridiskajiem aspektiem, sagatavot nepieciešamo dokumentāciju.
  • Pārstāvēt vadības uzdevumā Turaidas muzejrezervāta intereses valsts un pašvaldības iestādēs, kā arī attiecībās ar citām juridiskām vai fiziskām personām atbilstoši pilnvarojumam.
Prasības pretendentiem:
  • Otrā līmeņa profesionālā augstākā /akadēmiskā izglītība tiesību zinātnē
  • Trīs gadu profesionālā pieredze juriskonsulta amatā valsts pārvaldes iestādē
  • Pārzināt tiesību sistēmu kopumā, ar izpratni par:
  • Prasme sagatavot juridiskus dokumentus, organizēt un veikt juridisko problēmu atrisināšanai nepieciešamās tiesiskās darbības
  • Spēja analītiski domāt, patstāvīgi rast risinājumus, pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros un uzņemties atbildību par padarīto.
  • Prasme strādāt gan komandā, gan individuāli.
  • Datorprasmes MS Office vidē.
Piedāvājam:
  • Radošu un atbildīgu darbu
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas
Pieteikšanās termiņš līdz 2014. gada 4. decembrim. Lūdzam iesniegt CV un pieteikuma vēstuli, ar norādi „Juriskonsulta vakance”, sūtot to elektroniski uz e-pastu: ivonna.deisone@turaida-muzejs.lv vai iesniedzot personīgi Turaidas muzejrezervātā, adrese: Turaidas iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150. Papildus informācija: tālr. 67971402.
    Aktuāli, Jaunumi