Ziemassvētku ieskaņu koncerts pieskandinājis Turaidu

Trešdien, 17. decembrī, Turaidas muzejrezervātā viesojās Siguldas Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” audzēkņi un skolotāji, turaidiešiem un muzeja apmeklētājiem sniedzot koncertu „Ziemassvētki Turaidā”. Koncertā mijās dažādu laiku komponistu skaņdarbi un dziesmas, Ziemassvētku noskaņu papildināja Mākslu skolas Teātra nodaļas audzēkņu Evas Pūkas un Krišjāņa Stroda lasītie dzejoļi, kas daudziem no klausītājiem atsauca atmiņā pašu bērnību un svētku sajūtas.

Paldies visiem koncerta dalībniekiem, viņu skolotājiem, īpaša pateicība Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” Mūzikas nodaļas vadītājai Larisai Surikovai par sadarbību! Koncertā piedalījās: Eva Pūka, Krišjānis Strods, Alvils Altmanis, Jete Laiva, Enija Duļbinska, Dārta Auziņa, Jēkabs Ustinovs, Darja Sedova, Elizabete Anna Bāliņa, Estere Zīverte, Ralfs Zīle,Artūrs Palamarčuks, Katrīna Bergmane, Sabrīne Butkāne, Linards Anspoks, Dārta Urbanoviča, Viktorija Sedova, Roberts Bērze, Zane Bite, Una Narnicka un koncertmeistare Evija Belicka.

Sadarbība starp Turaidas muzejrezervātu un Siguldas Mākslu skolu „Baltais Flīģelis” norit jau daudzu gadu garumā, piedāvājot vietējiem iedzīvotājiem gūt svētku sajūtas un sniedzot iespēju topošajiem mūziķiem gūt muzicēšanas pieredzi  īpašā vietā – Turaidas vēsturiskajā centrā.

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi