Tapis unikāls reklāmas materiāls par pasākumiem Siguldas novadā

Turaidas muzejrezervātā, Siguldas novada kultūras iestādēs, pašvaldības administrācijās un Siguldas Tūrisma informācijas centrā pieejams 2015. gadā Siguldas novadā notiekošo festivālu reklāmas materiāls. Tas tapis sadarbībā ar bērnudārza „Ieviņa” Ekoskolas audzēkņiem, kur blakus kultūras pasākumu piedāvājumiem pieejama informācija par vides resursu taupīšanu un vides saudzēšanu. Jaunizveidotais reklāmas materiāls izveidots kā aploksne, kuru var izmantot vēstules nosūtīšanai. Reklamēto pasākumu vidū ir arī Vasaras saulgriežu svētki Turaidas Jāņkalnā, kas katru gadu tiek svinēti 21. jūnijā. Arī šogad ikviens aicināts izdzīvot vasaras pilnbrieda nakts latviskās tradīcijas harmonijā ar dabu. Kultūras pārvaldes speciālisti atklāj, ka reklāmas materiālā pieejama informācija par lielākajiem svētkiem Siguldas novadā un to norises datumi, kā arī noderīga informācija par to, kā gudri apmeklēt pasākumus, saudzējot dabu.
    Aktuāli, Jaunumi