Lieldienu laikā Turaidas muzejrezervāts aicina ciemos!

Lieldienu laikā no 3.- 6. aprīlim Turaidas muzejrezervāts atvērts katru dienu no plkst. 10:00 – 19:00

Apmeklētājiem ir iespēja apmeklēt vides ekspozīcijas, pils rietumu korpusu un Galveno torni, kā arī papildus muzejrezervāta darba laikā būs atvērta Turaidas baznīca. Galvenajā tornī no 3. – 6. aprīlim atvērta seno rotu galerija “Tornis”.

Turaidas muzejrezervāta Lieldienu laika kalendārs: Dievkalpojumi Turaidas baznīcā 2. aprīlī plkst. 19.00 Zaļās ceturtdienas dievkalpojums 3. aprīlī plkst. 11.00 Lielās piektdienas dievkalpojums 4. aprīlī plkst. 22.30 Klusās sestdienas vakara dievkalpojums un Lieldienu rīta iezvanīšana. Dievkalpojuma dalībnieki aicināti līdzi ņemt lukturīšus vai citus gaismeklīšus, jo dievkalpojuma pirmā daļa notiks tumsā. 5. aprīlī plkst. 11.00 Lieldienu dievkalpojums.

Lieldienu svētki, „Saule kāpa augstu kalnu” 6. aprīlī plkst. 14.30. Lieldienu svētki latviskās tradīcijās kopā ar Siguldas folkloras kopām „Senleja” un „Senlejiņa”.

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi