Turaidā viesojas Valsts emeritētie zinātnieki

Turaidas muzejrezervātā 27. maijā viesojās Valsts emeritētie zinātnieki. Muzejrezervāta Apmeklētāju centra vadītāja Gunta Zaķīte viesus iepazīstināja ar muižas pārvaldnieka vecās dzīvojamās mājas interjera ekspozīciju un zinātnieki tikās ar Turaidas muzejrezervāta direktori Annu Jurkāni. Sirsnīgā sarunā tika apspriesti aktuālie vēstures, zinātnes, izglītības un kultūras jautājumi Latvijā un direktore Anna Jurkāne viesus iepazīstināja ar Turaidas muzejrezervāta attīstības stratēģiju un jaunumiem muzejā.

Latvijas Zinātņu akadēmija ir viens no ilglaicīgajiem Turaidas muzejrezervāta sadarbības partneriem, tāpēc ar vislielāko cieņu muzejrezervātā tika uzņemti Valsts emeritētie zinātnieki. Īpaša pateicība dr.h.lauks, dr.med.vet. Aleksandram Jemeļjanovam par tikšanās organizēšanu un iniciatīvu.

Aktuāli, Jaunumi