Satiksmes ierobežojumi 25.Vienības velobrauciena laikā 6. septembrī

Siguldā 6. septembrī notiks 25. Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciens. Lai nodrošinātu tā veiksmīgu norisi, Siguldā būs ievērojami satiksmes ierobežojumi, kas aizkavēs nokļūšanu Turaidā.

• Laika posmā no 10.50 – 11.10 Sporta brauciena starta laikā satiksmei slēgts abos virzienos būs Siguldas kalns (ceļa posms Sigulda – Turaida);
  • Laika posmā no plkst. 12.45 – 16.30 velobrauciena finiša posma dēļ satiksme tiks daļēji ierobežota vai slēgta ceļa posmā Sigulda - Turaida abos virzienos (satiksmi organizēs Valsts policija, satiksme tiks atjaunota, sekojot dalībnieku plūsmai trasē).

Aicinām Turaidas muzejrezervāta apmeklētājus 6. septembrī uz Turaidu no Rīgas puses doties pa Valmieras šoseju.

Sacensību rīkotāju vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām transporta kustības dalībniekus, kuri nepiedalās sacensībās.

Vairāk informācijas par satiksmes ierobežojumiem Siguldā  6. septembrī Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciena laikā atrodama www.sigulda.lv

Aktuāli, Jaunumi