Turaidas muzejrezervāts gatavo jautājumus gudriniekiem

Turaidas muzejrezervāta direktores vietniece Vija Stikāne uzdod jautājumu, kas saistās ar stāstu par Turaidas Rozi

Decembrī LTV1 programmas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” sacenšas 8. klašu zinošie skolēni, un viņiem 3. kārtas jautājumus sagatavojuši Turaidas muzejrezervāta speciālisti. Jautājumi ietver Turaidas pils un Latvijas viduslaiku vēstures notikumus. Pirmā pusfināla jautājums bija “Ar kuru karu saistās stāsts par Turaidas Rozi?”. Gudrinieki to zināja, bet vai Jūs to zināt?

Ceram, ka skolēni zinās arī atbildes uz citiem jautājumiem bet, ja tomēr neveiksies, tad noteikti apmeklēs Turaidas muzejrezervātu, lai vairāk izzinātu Latvijas vēsturi Turaidas vēsturiskā centra attīstības notikumu kontekstā.

Aktuāli, Jaunumi