Muzeju nakts 2016. Foto galerija

Sestdien, 21. maija vakarā Turaidas muzejrezervātā notika akcija "Muzeju nakts 2016". Šī gada tēma Latvijas muzejos bija "Durvis" un Turaidas muzejrezervāts bija sagatavojis programmu "Šonakt gadsimti durvis ver". Turaidas  muzejrezervātu "Muzeju nakts" akcijas laikā apmeklēja 11 124 apmeklētāji.

Paldies visiem sadarbības partneriem par prieku, kuru sagādājāt "Muzeju nakts" apmeklētājiem! Pateicība Turaidas muzejrezervāta Atbalsta biedrībai un tās radošajiem dalībniekiem par izstādi "Durvis uz dvēseli", Siguldas deju kolektīvam "Vizbulīte" un vadītājai Indrai Ozoliņai, Siguldas deju kolektīvam "Purenīte" un vadītājai Dzintrai Fogelei, Turaidas evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājam Didzim Seržānam, seno deju grupai "Ballare", muzikantam Uldim Kākulim. Vislielākais paldies gaismošanas meistaram Edijam Eversam par pils gaismas rakstiem un visiem muzeja apmeklētājiem par interesi!

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi