Fotogrāfiju izstāde “Durvis. Sākums”

Šogad akcijas “Muzeju nakts 2016” tēma Latvijas muzejos bija “Durvis”. Gatavojoties akcijai, Turaidas muzejrezervāta foto dizaina speciālists Nauris Dainis iemūžināja Turaidas vēsturiskā centra vairāk nekā 20 ēku durvis dažādos gadalaikos, izceļot to skaistumu, unikalitāti un daudzveidību.

Sākot no 1. jūnija, visu vasaru Turaidas muzejrezervāta Apmeklētāju centrā skatāma Naura Daiņa fotogrāfiju izstāde “Durvis. Sākums”, kas aicināt aicina doties Turaidas vēsturiskajā centrā un ieraudzīt šīs durvis realitātē, lai izzinātu vēstures stāstus un noslēpumus, kas glabājas aiz tām.

Durvis ir kā jaunā sākums. Mēs tās atveram pasaulei. Durvis ciemiņam, ceļiniekam, apmeklētājam, izzinātājam. Durvis - atslēga uz atvērtību, Visuma vārti. Durvis, kas aicina – nāc un izzini.

Izstāde apmeklējama bez maksas.

Aktuāli, Jaunumi