Turaidas muzejrezervātā viesojas Tartu universitātes muzeja speciālisti

Vasaras saulgriežu laikā 20. jūnijā Turaidas muzejrezervātā viesojās Tartu universitātes muzeja speciālisti, kuri bija izteikuši vēlmi iepazīties ar Turaidas muzejrezervāta pieredzi gan ekspozīciju veidošanā, gan muzejrezervāta kā institūcijas darbībā. Vizītes laikā viesi apmeklēja ekspozīciju, kas veltīta Gaujas lībiešu kultūras mantojumam un iepazinās ar Turaidas mūra pilī izveidoto vēstījumu. Turaidas muzejrezervāta direktore Anna Jurkāne kolēģus no Tartu iepazīstināja ar muzejrezervāta darbību, vīziju un mērķiem. Sarunas un domu apmaiņa risinājās bijušajā Turaidas pagasta magazīnas ēkā, kurā top jauna ekspozīcija “Turaidas muzejrezervāts laikā un telpā”. Dodoties prom, viesi augstu novērtēja redzēto un dzirdēto un atzina, ka ar lielu interesi ir braukuši iepazīties ar Latvijā apmeklētāko muzeju.
 ,        Aktuāli, Jaunumi