Grāmata bērniem “Turaidas pils Dāvida stāstu un spēļu grāmata”

Grāmata bērniem “Turaidas pils Dāvida stāstu un spēļu grāmata”. Izdevējs: Turaidas muzejrezervāts, māksliniece Una Leitāne; iespiests SIA “Masterprint”, 20. lpp.,  2016. ISBN 978-9934-8524-1-1 Cena 3.00 euro

Grāmatas mērķauditorija ir 3 – 7 gadus veci bērni. Grāmatas galvenais varonis ir Dāvids, kura prototips atrodams, uzzīmēts uz Turaidas pilī atrastā ķieģeļa. Dāvids iepazīstina lasītājus ar pils vēsturi, celtniecību, ķieģeļiem, kā arī ar pils valdniekiem un citiem iemītniekiem, kā arī stāsta stāstus par Turaidas pils vēsturi. Katru Dāvida stāstu papildina uzdevumi, kas rosina bērnu darboties, attīstīt prasmes rakstīšanā, rēķināšanā, uzmanībā u.c. Papildus grāmatai ir pievienota arī uzlīmju lapa. Grāmata bagātīgi ilustrēta ar mākslinieces Unas Leitānes zīmējumiem.

Grāmatu katru dienu var iegādāties Turaidas muzejrezervāta Apmeklētāju centrā.

Aktuāli, Jaunumi, Publikācijas, Publikācijas un raksti