Vienības velobrauciena laikā 4. septembrī plānoti satiksmes ierobežojumi

Svētdien, 4.septembrī, Siguldā norisināsies Latvijas gada lielākais velo notikums – 26. Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciens.

Tā laikā plānoti satiksmes ierobežojumi Siguldā, tajā skaitā laika posmā no plkst.10.10 līdz 10.40 un no plkst.12.00 līdz 17.00 tiks slēgta transporta kustība uz autoceļa P8 teritorijā - Siguldas kalns un Turaidas kalns (autoceļš P8 posmā Sigulda – Turaida).

Turaidas muzejrezervāta apmeklētājus, kas dosies uz Turaidu no Rīgas, aicinām izmantot Valmieras šoseju un uz Turaidu braukt caur Raganu.

Satiksmes ierobežojumi būs arī sacensību distancē ārpus Siguldas novada:

• Sporta distance, starts plkst.10.30: Sigulda (Raiņa iela – Pils iela – Šveices iela – Kalna iela – Vidzemes šoseja (A2)) – Sēnīte Vangaži – Garkalne – Plānupe – Inčukalns – Sēnīte - Murjāņi – Ragana – Turaida (P7) – Sigulda (P8). Satiksmes ierobežojumi maršrutā no plkst.10.10 līdz 13.00.
  • MTB distance, starts plkst.13.00: Sigulda (Raiņa iela – Pils iela – Šveices iela – Kalna iela – Lorupes ceļš (V96)) – „Gauja” – „Sēnīte” (A2) – Murjāņi (A3) – Turaida – Sigulda ( P8). Satiksmes ierobežojumi maršrutā no plkst.12.40 līdz 17.00.
  • Tautas distance, starts plkst.14.00: Sigulda (Raiņa iela – Pils iela – Šveices iela – Kalna iela – Vidzemes šoseja (A2)) – Sēnīte – Valmieras šoseja (A3) – Murjāņi – Ragana – Turaida (P7) – Sigulda (P8). Satiksmes ierobežojumi maršrutā no plkst.13.40 līdz 17.00.

Satiksme tiks atjaunota, sekojot dalībnieku plūsmai trasē.

Sacensību rīkotāju vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Aktuāli, Jaunumi