Nacionālo bruņoto spēku talka Turaidā

Šodien, 20. aprīlī, Turaidas muzejrezervātā bija ieradušies Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona karavīri, lai palīdzētu sakopt muzejrezervāta mežaparka teritoriju.

Talkas laikā tika sakopta teritorijā esošās upītes grava, kurā ar tehniku nav iespējams piekļūt. Karavīri ar rokām no gravas nesa sazāģētos baltalkšņus, no kuriem ainavu arhitektes Anitas Neilandes vadībā veidoja divas kukaiņu viesnīcas, kuras veicinās bioloģiskās daudzveidības saglabāšanos dabā, un nogādāja sazāģētos kokus pakāpienu ierīkošanai.

Pēc talkas karavīri gida vadībā iepazinās ar Turaidas muzejrezervāta ekspozīcijām.

Turaidas muzejrezervāts izsaka sirsnīgu pateicību Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona karavīriem par veiksmīgo sadarbību un padarīto darbu!

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi