Turaidas muzejrezervāts 4. maijā atvērts apmeklētājiem

4., 5., 6., 7.  maijā Turaidas muzjerezervāts atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 9:00 – 20:00.

Apmeklētājiem pieejamas ekspozīcijas muižas saimnieciskā centra ēkās – pirti, ratnīcā un smēdē, kā arī muižas pārvaldnieka vecajā dzīvojamajā mājā. Ik dienu atvērta Turaidas senā koka baznīca un ekspozīcija Dārznieka mājā, kas veltīta Gaujas lībiešiem.

Turaidas mūra pilī atvērti visi torņi – Galvenais, Rietumu un Dienvidu, kā arī pārējās telpas, kuru ekspozīcijas vēsta par mūra pils astoņi simti gadu garo vēsturi. Pils pagalmā loku šāvēji sagaida ikvienu interesentu, kas vēlas izmēģināt savu veiklību un acu precizitāti, šaujot ar loku mērķī.

Apmeklētāju centra pagrabstāvā katru dienu strādā arī  Mr. Biskvīts kafejnīca, kas muzeja viesus sagaida ar smaržojošu kafiju, svaigām maizītēm un mājīgu interjeru.

4. maijā Baltā galdauta svētku ietvaros Turaidas muzejrezervāts aicina uz akciju “Nāc piknikā Turaidā!” un plkst. 15:00 notiks Siguldas pagasta pūtēju ansambļa svētku koncerts.

Jaunums! Turaidas pilī atvērta jauna skatu vieta, kas sniedz iespēju paskatīties uz pili no cita rakursa.

Aktuāli, Jaunumi