Turaidas pilskalnā talko Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljons

Turaidas muzejrezervāta aicinājumam atsaucās Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona karavīri, lai palīdzētu sakopt  Turaidas pilskalna grunts noslīdeņu vietas, un 1. jūnijā notika pilskalna sakopšanas talka.

Noslīdeņu vietās laika gaitā bija izaudzis apaugums, kas iepriekš tika nozāģēts un Lielās talkas laikā bija uzsākti tā novākšanas darbi. Talkas laikā karavīri atbrīvoja pilskalna rietumu nogāzes grunts noslīdējuma vietas no nozāģētā apauguma zariem, kas bija grūts un sarežģīts darbs, jo nogāzes pilskalnā ir stāvas un mālainas. Pateicoties karavīru izveicībai un spēkam, darbs tika padarīts raiti un ļoti organizēti. Pēc talkas un atpūtas pauzes karavīri gida vadībā iepazinās ar Turaidas muzejrezervāta ekspozīcijām.

Turaidas muzejrezervāts izsaka pateicību Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona vadībai un karavīriem par atsaucību un padarīto darbu!

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi