Noskaidroti šī gada ātrākie ziņneši sprinta skrējienā Turaidas pils tornī

22. jūlija rītā Turaidas muzejrezervātā tika noskaidroti skriešanas seriāla “Sigulda Up Cup” trešā posma – sprinta skrējiena Turaidas pils tornī uzvarētāji. Bija ieradušies skrējēji ne tikai no Siguldas novada, bet arī no Rīgas, Saulkrastiem, Ikšķiles un Ogres. Šogad sprinta skrējienā piedalījās vairāk nekā 40 dalībnieki. Rekords – 32 sekundes – šogad netika pārspēts, bet tik un tā arī šajā gadā tika sasniegti augsti rezultāti. Galvenā cīņa notika par tituliem „Ātrākais Ziņnesis” un „Ātrākā Ziņnese”, kurus saņēma labākā rezultāta īpašnieki. Šogad titulus ieguva Gunta Blūmiņa (Virsotne/Marmot) un Kristaps Zeila ( Sigulda). Sacensību rezultāti pieejami: siguldastakas.lv „Sigulda Up cup 2017” ceturtais noslēguma posms –Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē– notiks 20.augustā. Pasākumu organizēja biedrība Siguldas Maratona klubs, sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvaldi. No organizētāju puses pateicība ar atbalstu: Siguldas novada pašvaldībai, Turaidas muzejrezervātam, Maiznīcai „Flora”, „Dobeles Dzirnavnieks, SPA Hotel „Ezeri”, „Puķu Elvis”, „Inter Risk”, „Tavam Sportam”.

Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi