Turaidas muzejrezervātā filmē jaunu televīzijas raidījumu “Vēstures skolotājs”

Latvijas televīzija uzsākusi jauna raidījumu cikla filmēšanu jauniešiem “Vēstures skolotājs”, kas aizraujošā un izglītojošā veidā rosinās jauniešiem interesi par dažādām vēstures tēmām. Viens no raidījumiem, kuru sāks rādīt LTV1 rudenī, būs veltīts viduslaikiem – laikam, kad mūsdienu Latvija bija daļa no Livonijas un Turaidas pils atradās Rīgas arhibīskapijas sastāvā.

Raidījuma vadītājs būs Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolotājs Edgars Bērziņš. Viņš kopā ar muzejrezervāta speciālistiem un divām jauniešu komandām iepazina Turaidas pils būvvēsturi, atpazina senos ķieģeļus un piedalījās vairākos citos uzdevumos, kurus skatītāji varēs redzēt šī gada novembra sākumā.

Turaidas muzejrezervāts atzinīgi novērtē Latvijas televīzijas iniciatīvu veidot oriģinālu un izglītojošu raidījumu par Latvijas vēsturi.

Aktuāli, Jaunumi