Uzmanību! 2. septembrī satiksmes ierobežojumi Vienības velobrauciena laikā

2. septembrī Siguldā un tās apkārtnē notiks lielākais riteņbraukšanas notikums Latvijā - 28. Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciens. Tā laikā plānoti satiksmes ierobežojumi ceļa posmā starp Siguldu un Turaidu. Satiksme tiks slēgta Siguldas un Turaidas kalnā (autoceļš P8 posmā Sigulda–Turaida) no plkst.10.40 līdz 11.10 un no plkst.12.00 līdz 17.00; Ierobežojumi arī tautas brauciena laikā ceļa posmā Ragana – Turaida. Satiksmes ierobežojumi plānoti arī teritorijā ap Siguldu:
  • Sporta distancē: Sigulda–Augšlīgatne– Ieriķi–Cēsis–Stalbe–Ragana–Turaida– Sigulda no plkst.10.40 līdz 13.40;
  • MTB distancē: Sigulda–Nurmiži–Ratnieki–upe Gauja–Sigulda no plkst.12.15 līdz 15.40;
  • Tautas distancē: Sigulda (Raiņa iela–Pils iela–Šveices iela–Kalna iela)–Vidzemes šoseja–Sēnīte–Valmieras šoseja– Murjāņi–Ragana–Turaida–Sigulda no plkst.13.00 līdz 16.30.
Rīkotāju vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām kultūras tūrisma objektu apmeklētājiem. Plašāka informācija: https://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/15996/
        Aktuāli, Jaunumi