Atjaunotajā kultūras centrā “Siguldas devons” atklāta izstāde “Teodors Zaļkalns”

Siguldas novada atjaunotajā kultūras centrā "Siguldas devons" no 15. septembra zālē "Silva" skatāma Turaidas muzejrezervāta sagatavotā izstāde "Teodors Zaļkalns", kura stāsta par latviešu profesionālās tēlniecības pamatlicēju Teodoru Zaļkalnu, viņa dzīvi, mākslu un saistību ar Siguldas novadu . Izstāde atvērta kultūras centrā "Siguldas devons" līdz š.g. 11. novembrim.

Atjaunotā kultūras centra "Siguldas devons" atklāšanas svētku ietvaros 2018. gada 15. septembrī pie Kultūras centra svinīgā cenremonijā tika atklāts Ojāra Siliņa veidotais Teodora Zaļkalna skulpturālais portrets. Sasaistot pagātni ar tagadni, ar uzrunām atklāšanā piedalījās Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, Turaidas muzejrezervāta direktore Anna Jurkāne, Mākslinieku savienības valdes priekšsēdētājs, tēlnieks Igors Dobičins un mākslas zinātniece Ruta Čaupova.

Aktuāli, Jaunumi