Turaidas
muzejrezervāts


2.decembrī – Pirmajā Adventā Siguldas jauktā kora “Spārni” koncerts “Ar vēsti nāca eņģelis”


koris_SPAARNIPirmajā Adventā, 2. decembrī plkst. 13.00, Turaidas baznīcā ikviens aicināts apmeklēt Siguldas novada kultūra centra “Sigulda Devons” jauktā kora “Spārni” koncertu “Ar vēsti nāca eņģelis”. Koncertā skanēs komponista Ērika Ešenvalda Ziemassvētku vakara kantāte korim un solistam un citu autoru skaņdarbi ziemas noskaņās. Lūgums klausītājiem baznīcā ierasties jau plkst. 12.30.

Korim “Spārni” un diriģentēm Līgai Ādamsonei un Anitai Bērziņai jau vairākus gadus ir tradīcija sagatavot jaunas Ziemassvētku mūzikas programmas, ar kurām priecēt klausītājus dažādās Latvijas baznīcās. Šogad otrs Ziemassvētku koncerts notiks Ķempju evaņģēliski luteriskajā baznīcā, bet trešais koncerts izskanēs Zvaigznes dienā, 6. janvārī, Siguldas katoļu baznīcā.

Advents ir pārdomu un piedošanas laiks, kad visvairāk tiek meklēta gaisma sevī, kad klusumā un mierā, tiek novērtēta mīlestība un saskaņa starp līdzcilvēkiem. Adventa laiks ir īpašs ar vēlēšanos būt mierā ar Dievu un pasauli, tas liek domāt par gaismas uzvaru pār tumsu, cerību un mūžīgo dzīvošanu.

Adventa dievkalpojumi Turaidas baznīcā:

  1. decembrī plkst.11.00
    9. decembrī plkst. 11.0
    16. decembrī plkst. 11.00
    23.decembrī plkst.11.00

Dievkalpojumus vada Turaidas evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Didzis Seržāns. Pirms un pēc dievkalpojuma Turaidas baznīcā ir iespēja iepazīties ar ekspozīciju “Turaidas baznīcas un draudzes vēsture”.

    Aktuāli, Jaunumi, Pasākumi