Atceroties Aivaru Janelsīti

Atceroties Turaidas muzejrezervāta atbalsta biedrības valdes ilggadējo locekli, muzejrezervāta sadarbības partneri Aivaru Janelsīti, šodien, 22. novembrī, viņa dzimšanas dienā, muzejrezervāta darbinieki ar piemiņas brīdi godināja viņu atdusas vietā Siguldas pilsētas kapos.

Aivars Janelsītis mūžības ceļos devās šogad 11. maijā astoņdesmit devītajā dzīves gadā. A. Janelsītis bija apbrīnojama personība, kurš vienmēr bija ideju, ieceru un darboties vēlmju pārpilns. Muzejrezervāts ir pateicīgs viņam par krājumā nodotajiem materiāliem par Siguldas pilsētas vēsturi, notikumiem un cilvēkiem. Smagie izsūtījuma gadi bērnībā iemācīja viņam saprast un saredzēt dzīves vienreizējo krāsainību.

Draugi, paziņas un līdzgaitnieki vienmēr atcerēsies viņa labestīgo un pozitīvo attieksmi jebkurā situācijā.

Aktuāli, Jaunumi